animation graphic


Dozowniki slimakowe tworzyw sztucznych serii Proflex C


  

ProFlex® C

Zoptymalizowany, bezobsługowy, elastyczny
 

Nowa generacja dozowników dla przemysłu tworzyw sztucznych

ProFlex® C oferuje uznaną jakość i stabilność reprezentowaną przez firmę Schenck Process, opiera się na doświadczeniach dwóch generacji dozowników z elastyczną rynną.Oszczędność miejsca I czasu, jeszcze wyższa jakość

Zoptymalizowana konstrukcja dozownika ProFlex® C zwraca się w każdym możliwym aspekcie,  poczynając od wielu opcji i możliwości instalacji. Dozowniki są dostępne w dwóch wymiarach wraz z trzema rozmiarami kontenerów. Niecentryczne położenie śruby dozującej pozwala na instalację ośmiu dozowników, układ napędów oraz śruby dozującej może wciąż być indywidualnie modulowany podczas fazy montażu.
Pionowe ściany kontenera oznaczają że maksymalnie wykorzystany jest każdy milimetr przestrzeni i wpływają pozytywnie na przepływ materiałów masowych.
System ważący ProFlex® C jest dostępny w dwóch typoszeregach dozowania dla zakresu wartości zadanej do 6000 dm3/h i jest wyposażony w wielopunktowy układ ważący (MULTI-POINT weighing system).Bezobsługowa praca, łatwość czyszczenia

  • Przeniesienie napędu spulchniaczy z zastosowaniem wałków łączeniowych i solidnych łożysk powoduje że zbędne stają się wszelkie prace obsługowe.
  • Kontener jest łatwy w czyszczeniu - tylko dwie łatwo dostępne strony są niezbędne dla prac serwisowych.


ProFlex® C, specjalny dozownik od specjalistów od dozowania


« powrót

wagi  | przenośniki zgrzebłowe  | dozowniki  | biomasa

© 2010 Schenck Process Polska | Polityka prywatności i plików Cookie

we make processes work