animation graphic


Historia oddziału


Firma Carl Schenck AG została założona 01.10.1881 r. Początkowo była reprezentowana na rynku polskim przez firmę Transactor, a w roku 1989 powołała własne przedstawicielstwo w Warszawie, które oferowało całą paletę urządzeń produkowanych przez firmę Schenck. Wychodząc naprzeciw rosnącemu zainteresowaniu jej wyrobami, firma w dniu 5.10.1993 tworzy spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, ze 100 % udziałem kapitału niemieckiego.

 

 

Schenck Process Polska Sp. z o. o.

Przedmiotem działalności Spółki jest:
prowadzenie gospodarczej działalności handlowej, w tym eksportowej i importowej, produkcyjnej, usługowej oraz pośrednictwa w zakresie:

  • urządzeń ważących i związanej z nimi automatyzacji w przemyśle
  • urządzeń przenośnikowych i przesiewających
  • urządzeń dozujących

Teraźniejszość...

Wszyscy pracownicy firmy Schenck Process Polska Sp. z o. o., w tym także grupa serwisowo-montażowa składająca się z wysoko wykwalifikowanych elektroników i automatyków, posiadają wyższe wykształcenie techniczne, a także odbyli wielomiesięczne szkolenie specjalistyczne w naszej macierzystej firmie Carl Schenck AG Darmstadt-Niemcy. Wykształcenie to jest poparte solidnym, praktycznym doświadczeniem nabytym w trakcie pracy w różnego typu zakładach przemysłowych oraz w czasie licznych montaży i uruchomień systemów ważących, produkowanych przez naszą firmę.
Schenck Process Polska Sp. z o. o. poprzez prowadzenie magazynu i składu części zamiennych oraz współpracę z firmami regionalnymi posiada możliwość prowadzenia 24 godzinnej obsługi serwisowej.

Równocześnie, wykorzystując najnowsze osiągnięcia techniczne, prowadzi zdalny nadzór nad działaniem zainstalowanych systemów dzięki wykorzystaniu linii telekomunikacyjnych (tzw. REMOTE MONITORING).

Firma nasza posiada własny dział zajmujący się rozwojem oprogramowania, co pozwala na realizację wszystkich życzeń odbiorców. Oprogramowanie tworzone jest w oparciu o najnowocześniejsze narzędzia programistyczne i odpowiada stanowi współczesnej techniki.

Schenck Process Polska Sp. z o. o. wobec swoich klientów występuje w podwójnej roli: jako producent i jako dostawca.

Najbardziej technologicznie zaawansowane moduły w dostarczanych przez nas urządzeniach produkowane są w Schenck-Darmstadt, inne produkowane są w polskich przedsiębiorstwach przy naszej współpracy. Schenck Process Polska Sp. z o. o., oferując doradztwo techniczne oraz kompleksową obsługę klienta, dostarczyła na rynek polski w czasie ostatnich ponad 20 lat ponad 3000 systemów ważąco-dozujących wraz z montażem, uruchomieniem i legalizacją. Firma nasza posiada wystarczająco duży kapitał finansowy i techniczny, aby sprostać najwyższym wymaganiom technicznym i jakościowym w zakresie dostawy, montażu i przeszkolenia w obsłudze dostarczanych urządzeń.« powrót

wagi  | przenośniki zgrzebłowe  | dozowniki  | biomasa

© 2010 Schenck Process Polska | Polityka prywatności i plików Cookie

we make processes work