animation graphic


Lista referencyjna


"(...) Obserwacje dokonane przez nas, zarówno w trakcie, jak i po realizacji, zlecenia potwierdziły nasze oczekiwania i upoważniają nas do wyrażenia opinii, iż Firma Schenck Process Polska Sp. z o. o. okazała się solidnym partnerem o wysokich kwalifikacjach. Prace zostały wykonane terminowo, dobrze jakościowo i zgodnie z wymogami technicznymi" Dotychczasowa eksploatacja wag wykazała ich dobrą jakość i odporność na warunki eksploatacyjne. Mając powyższe na względzie uważamy, iż Firmę Schenck Process Polska Sp. z o. o. możemy polecić innym inwestorom."

LUBELLA


"(...)Szczególną uwagę należy zwrócić na techniczne walory wagi takie jak: czujniki elektroniczne, które gwarantują funkcjonowanie wagi w temperaturze do - 30 stopni oraz betonowe prefabrykowane pomosty wagi, które zapewniają jej bezproblemową intensywna eksploatację w warunkach atmosferycznych wynikających z bezpośredniego sąsiedztwa z wodą morską oraz brak kosztów związanych z bieżącym użytkowaniem wagi.(...)"

Bałtycki Terminal Zbożowy


"(...) W latach 1999-2001 zakupiliśmy w firmie Schenck Process Polska Sp. z o. o. 4 wagi samochodowe na potrzeby realizowanych przez nas kontraktów.(...) Realizacja poszczególnych przedsięwzięć przebiegła zgodnie z ustalonym dla nich harmonogramem. Wszystkie prace zostały wykonane z należytą starannością, a pracownicy firmy Schenck Process Polska Sp. z o. o. realizujący umowy wykazali się fachowością i solidnością.(...)"

EKOBUD Sp. z o.o.


"(...)Urządzenia dostarczane przez naszą firmę Schenck Process Polska Sp. z o. o. charakteryzują się dobrą jakością wykonania, potwierdzona dotychczasową, intensywną eksploatacją w różnych warunkach atmosferycznych.(...) Biorąc pod uwagę nasze doświadczenia z dotychczasowej współpracy z firmą Schenck Process Polska Sp. z o. o. stwierdzamy, że wybór tej firmy na dostawcę wag był dobrą decyzją."

GASPOL S.A


"(...) Jesteśmy zadowoleni z wieloletniej współpracy z firmą Schenck Process Polska Sp. z o. o.. Urządzenia firmy Schenck Process Polska Sp. z o. o. charakteryzują się najwyższą jakością wykonania, potwierdzoną długotrwałą eksploatacją (...) Jesteśmy przekonani, że wybór firmy Schenck Process Polska Sp. z o. o. na dostawcę urządzeń ważących był dobrą decyzją."

Rafineria Czechowice S.A


"(...)Cementownia LAFARGE Małogoszcz zakupiła od firmy Schenck Process Polska Sp. z o. o. m in. 3 wagi samochodowe w 1997 roku oraz 1 wagę samochodowo-kolejową w 1999 roku. Równocześnie eksploatujemy także 1 wagę samochodową oraz 1 wagę kolejową, które zostały zakupione w latach 1991-1992 przez Cementownię Małogoszcz.(...) Biorąc pod uwagę jakość i terminowość wykonywanych prac oraz jakość zainstalowanych wag stwierdzamy, że wybór firmy Schenck Process Polska Sp. z o. o. na dostawcę wag był najlepszym wyborem."

LAFARGE Małogoszcz
 

"(...) Urządzenie firmy Schenck Process Polska Sp. z o. o.. wyróżnia łatwa i szybka obsługa, jak również wszechstronne rozwiązanie programowe. Ponadto waga funkcjonuje bez zarzutu niezależnie od warunków atmosferycznych.(...)"

CENTROSTAL S.A« powrót

wagi  | przenośniki zgrzebłowe  | dozowniki  | biomasa

© 2010 Schenck Process Polska | Polityka prywatności i plików Cookie

we make processes work