animation graphic


Schenck Process umacnia współpracę w Europie pod nową nazwąSchenck Process Europe GmbH - to nowa, obecnie obowiązująca nazwa naszej firmy. Zmiana ta ma na celu umocnienie i podkreślenie wagi współpracy handlowej na terenie całej Europy.

Wprowadzona forma prawna nie ma wpływu na obecną działalność i nie powoduje żadnych zmian w relacjach handlowych między naszymi firmami. Jest to wyłącznie zmiana nazwy firmy. Zarówno wszystkie umowy, jak i ogólne warunki dostaw i montażu są wiążące i niezmienne. Wszyscy nasi pracownicy, z którymi do tej pory się Państwo kontaktowali zarówno w Dziale Sprzedaży, jak i Dziale Serwisu w dalszym ciągu pozostają do Państwa dyspozycji na dotychczasowych zasadach.

Wszelkie zapytania, zamówienia, które do tej pory były adresowane na Schenck Process GmbH obecnie muszą być adresowane na Schenck Process Europe GmbH, tj.:

Schenck Process Europe GmbH
Pallaswiesenstrasse 100
642932 Darmstadt
Germany
VAT-UE: DE 812 030 150

Mając powyższe na względzie prosimy o posługiwanie się w korespondencji handlowej już nową nazwą firmy. Szczególną uwagę prosimy zwrócić na używanie właściwego numeru konta, który znajduje się na fakturze.

Jednocześnie informujemy, że otrzymane od Państwa zlecenia w dalszym ciągu będą procedowane i realizowane za pośrednictwem Schenck Process Polska Sp. z o.o., która reprezentuje Schenck Process Europe GmbH. W związku z tym całość korespondencji prosimy kierować na adres naszego biura w Warszawie jak poniżej:

Schenck Process Polska Sp. z o.o.
Ul. Annopol 4A
03-236 Warszawa

W razie pytań lub wątpliwości jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu +48-22 665 40 11.« powrót

wagi  | przenośniki zgrzebłowe  | dozowniki  | biomasa

© 2010 Schenck Process Polska | Polityka prywatności i plików Cookie

we make processes work